Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2024
Gösterim: 94
Bölüm Başkanımız Doç. Dr. Gökhan ABA Kongreye Konuşmacı Olarak Katıldı
Bölüm başkanımız Doç. Dr. Gökhan ABA 27-28 Mayıs 2024 tarihlerinde, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilen 1. Ulusal Sağlık Bilimleri Kongresine konuşmacı olarak katılmıştır. Doç. Dr. Gökhan ABA, Sağlık Sistemlerinin Sürdürülebilirliğinde Akılcı Kullanımın Yeri ve Önemi başlıklı sunumunu gerçekleştirmiştir.
İlgili etkinliği izlemek için tıklayınız.