Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2020
Gösterim: 475
Yeşilay Balıkesir Şubesi’ne Ziyaret
Sosyal Hizmet Bölüm Başkanımız Doç. Dr. Recep YILDIZ ve bölüm hocamız Dr. Öğr. Üyesi Fikri KELEŞOĞLU ile Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü öğretim elemanı Dr. Öğr. Üyesi M. Ferit DUMAN’ın katılımıyla 26/11/2020 tarihinde Yeşilay Balıkesir Şubesi ziyareti gerçekleştirildi.
Ziyarette, yapılacak işbirliği ve sosyal sorumluluk projelerine dair bilgi alış-verişinde bulunuldu.