Tarih: 08 Haziran 2023

Gösterim: 348

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Öğrencilerimizin Önlük Giyme Töreni Gerçekleşti

Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü öğrencilerine yönelik Prof. Dr. Fuat Sezgin Konferans Salonu'nda Önlük Giyme Töreni gerçekleşti. Rektörümüz Prof. Dr. Süleyman Özdemir, tören açılış konuşmasında Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümümüzün gerçekleştirmiş olduğu Önlük Giyme Töreninde bulunuyor olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, öğrencilere başarılar diledi. Törende ilk önlük Rektörümüz Prof. Dr. Süleyman Özdemir tarafından giydirildi.
Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Alpaslan Serel, Prof. Dr. Feyzullah Temurtaş ve Prof. Dr. Celalettin Yanık ile Genel Sekreterimiz Cihangir Boz ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürümüz Prof. Dr. İbrahim Tümen de Önlük Giyme Törenine katılarak öğrencilerimize önlük giydirdi. Törene, onur konuğu Dr. Ögretim Üyesi Görkem Dizdar'ın yanı sıra, Uludağ üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Fizyoterapisti Akif Pektaş, Fizyonöron Sağlıklı Yaşam Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Merkezi Fizyoterapisti Yasemin Cenk, Ağrısız Yaşam Merkezi Fizyoterapisti Esra Tekin, Fizyoterapist Buse Kabak, Bandırmaspor Fizyoterapisti Furkan Kara ve Bursa Şehir Hastanesi Baş Fizyoterapisti Nazmiye Hacıoğlu Akdoğan da katılım gösterdiler.
Törenin ev sahipliğini yapan Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Hüseyin Eseceli, Dekan Yardımıcılarımız Doç. Dr. Ebru Kaya Mutlu ve Doç. Dr. Fatih Altun'un da öğrencilere önlük giydirdiği tören, öğrencilerimiz ve velilerimizin yoğun katılımıyla gerçekleşti. 
Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Ailesi olarak Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü mezun adaylarımıza meslek hayatlarında başarılar diliyoruz!


Fotoğraflar